Přeskočit na obsah

Test centrum

Otestujte si naše produkty ještě předtím něž je koupíte. V nabídce máme testovací sedla od značky Selle San Marco a brašny od značky Acepac.

Testování sedel

Sedlo, na první pohled nevýrazná součást kola, na kterou se při prodeji kola moc nedbá. Není to samozřejmě pravidlem, ale ve většině případů, i ta dražší, jsou kola vybavována naprosto základními kousky, které málokdy sednou našim potřebám a je vhodné se podívat po něčem, co sedne lépe. Spolu s botami a helmou je totiž sedlo prvek, který velice významně přispívá našemu komfortu na kole.

 

Proč sedlo testovat?
Každý je unikát, je zvyklý na něco jiného, vyhovuje mu něco jiného, a tak je měření sedacích kostí jen začátek výběru sedla. Sedlo je pak třeba si “osedět” a vyzkoušet si, jak nám padne.
Jaká sedla půjčujeme a jak to funguje u nás?
V nabídce máme v tuto chvíli sedla Selle San Marco a postupně rozšiřujeme nabídku o sedla PRO, ke kterým máme testovací kousky.
Po příchodu k nám se nejdříve pobavíme o Vašem stávajícím sedle, proč měníte sedlo, jaká jsou Vaše očekávání apod., abychom Vám mohli doporučit variantu sedla, na kterém bychom začali testovat.
Po výběru sedla sepíšeme protokol o zápůjčce, složíte zálohu 1000,- v hotovosti za sedlo a budete mít týden na vyzkoušení sedla. Po týdnu se u nás opět zastavíte, pobavíme se o pocitech ze sedla a dle toho vyzkoušíme jiné sedlo.

 

Testování sedel je u nás naprosto nezávazné a zdarma. Záloha Vám po vrácení sedla bude buď odečtena z nově pořízeného kousku nebo vrácena.

Půjčovna brašen

Zajišťujeme půjčení brašen značky Acepac. Pokud si chcete vyzkoušet jízdu takzvaných „dálkoplazů“ a nechcete si pořizovat nákladné vybavení, je naše půjčovna ideálním pomocníkem. Na výlet vám půjčíme brašny, které nemusíte složitým způsobem montovat na těžké nosiče, ale jednoduše je připnete na rám kola, řídítka či za sedlovku. I cestování „na těžko“ může být pohodlné. Přijďte si k nám zapůjčit vybavení na dlouhé cesty.

Na vytvoření stránky půjčovny pracujeme. Pokud máte o testování zájem prosím kontaktujte nás přes uvedený formulář. Děkujeme.